Zindentyfikuj szanse na większy zysk.
Z FACT-Finder 7.1.

Dzięki FACT-Finder 7.1 zobaczysz czarno na białym, czego klienci naprawdę chcą. Na podstawie tych informacji szybko zareagujesz, wprowadzając precyzyjne reguły, które dynamicznie odpowiadają na zachowanie klientów.

Rozwój, który możesz zmierzyć. FACT-Finder Analytics.

Nowe narzędzie FACT-Finder Analytics przedstawia cenne dane, które umożliwiają jeszcze trafniejsze podejmowanie strategicznych decyzji. Ponieważ te dane są oparte o to, czego klient szuka i co chce kupić. Wygodny interfejs przedstawia szczegółowe informacje o sklepie, gościach i umożliwia koordynowanie tych elementów.

Augmentez les cross et up selling grâce aux univers à thèmes
L’expérience de la marque : La reconnaissance incite à l’achat

Dopasowane do Ciebie. Oraz do Twoich klientów.

Program FACT-Finder 7.1 daje synergię narzędzi analitycznych i optymalizacyjnych. Za pomocą realizowanych analiz zyskujesz możliwość dokładniejszego sterowania rankingami. Zgodnie z preferencji klientów. Możesz także w dowolnym momencie włączać i wyłączać reguły oraz grupy reguł.

Spersonalizowane rekomendacje

Personalizacja i rekomendacje to nowy klucz do sukcesu skłaniający do zakupów spontanicznych i większej wartości koszyka. Po każdym kliknięciu FACT-Finder 7.1 analizuje preferencje danego klienta np. w zakresie koloru, marki lub segmentu cenowego. Wszystkie rekomendacje są tworzone dynamicznie, a połączenia między produktami — automatycznie. W wersji 7.1 wprowadziliśmy także możliwość ręcznego dołączania lub wykluczania określonych produktów.

Les produits sont rangés par thèmes - comme en magasin

Szybka aktualizacja

Uaktualnienie do wersji FACT-Finder 7.1 możesz zaplanować, keidy tylko chcesz. Przebudowany interfejs API sprawia, że program FACT-Finder 7.1 jest zasadniczo niezależny od wymagań systemowych sklepu.