Zostań naszym partnerem!

Jesteś producentem lub dystrybutorem systemów e-commerce, integratorem systemów lub konsultantem? Możesz zostać oficjalnym Partnerem FACT-Finder!

Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń pod numer +48 781 580 474 lub lub użyj formularza kontaktowego.

Partnerzy wdrożeń

Techniczne wsparcie Twojego sukcesu

Optymalna i stabilna integracja FACT-Findera jest możliwa dzięki naszym niezawodnym partnerom. Zapoznaj się z listą wybranych partnerów współpracujących z naszą firmą.

Ampersand Commerce jest uhonorowaną wieloma nagrodami agencją e-commerce, która pomaga klientom w rozwijaniu i ulepszaniu ich działalności w branży e-commerce za pomocą oprogramowania open source Magento. Ampersand dostarcza na całym świecie wysokiej jakości rozwiąnia informatyczne, wsparcie techniczne, integracje systemów, hosting, doradztwo i szkolenia.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej: www.ampersandcommerce.com

big:group to agencja komunikacji marketingowej, która pracuje zarówno przy projektach strategicznych, jak i wdrożeniowych.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej www.biggroup.co.uk

Brightstep działa w obszarze e-commerce i pomaga swoim klientom na wszystkich etapach działalności, od definiowania lub przebudowy danego sklepu internetowego do zaprojektowania i stworzenia jego stron. Dodatkowo, jako firma świadcząca całościowe usługi porad dla e-commerce, Brightstep oferuje usługi optymalizacji oraz hostingu technicznego i wsparcie techniczne użytkowników dla aplikacji.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej www.brightstep.se

ChannelCreator oferuje zestaw usług wprowadzających Twoją ofertę na rynki europejskie, przygotowuje plan wejścia na dany rynek oraz tworzy zespół utalentowanych pracowników, którzy będą Twoimi reprezentantami.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej: www.channelcreator.com

Crimsonwing jest międzynarodowym dostawcą usług IT, tworzącym i wdrażającym najnowocześniejsze technologie, które pomagają naszym klientom osiągnąć konkurencyjną przewagę. Crimsonwing oferuje szeroki zakres systemów ERP, rozwiązań dla branży e-commerce, systemów zarządzania bazami danych, wdrażania systemów CRM i indywidualnych rozwiązań. 220 wysoko wykwalifikowanych konsultantów i programistów pracujących w biurach w Londynie, Holandii i na Malcie, dostarcza wysokiej jakości rozwiązania, oparte na najlepszych platformach. Wyjątkowe usługi obejmują tworzenie, wdrażanie, integrację, doskonalenie i wsparcie kompleksowych systemów.

Egghead Design Ltd to firma zajmująca się kreatywnym tworzeniem stron internetowych, założona z zamiarem dostarczania najlepszych projektów graficznych, najnowocześniejszych rozwiązań dla sklepów internetowych i oprogramowania precyzyjnie dopasowanego do potrzeb klienta. Celem Egghead Designs jest dostarczenie front-endowych stron internetowych, spełniających oczekiwania użytkownika, które maksymalnie zwiększają konwersję i satysfakcję klientów.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej: www.eggheaddesign.co.uk

Elision oferuje i wdraża najbardziej zaawansowane rozwiązania w branży e-commerce w krajach Beneluksu, Francji, Niemczech i w krajach nordyckich. Razem z naszymi klientami tworzymy i promujemy strategię biznesu internetowego. Metoda Elison sprawdziła się już w przypadku kilku projektów realizowanych dla międzynarodowych klientów.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej: www.elision.eu

Partner-Logo Fenego

Fenego oferuje i wdraża najbardziej zaawansowane rozwiązania w branży e-commerce w krajach Beneluksu, Francji, Niemczech i w krajach nordyckich. Razem z naszymi klientami tworzymy i promujemy strategię biznesu internetowego. Strategia Fenego została już sprawdzona w przypadku kilku wyjątkowo ważnych projektów. Mogą to potwierdzić klienci tacy jak Sanoma Media (Holandia), Sanoma Magazines Finland, Krëfel, ICI Paris XL – AS Watson, IGO-Post, Rajapack, Dun & Bradstreet czy MS Schippers.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej: www.fenego.be

Foresite to prywatna agencja mediów elektronicznych, skupiająca się na tworzeniu najlepszych stron internetowych, które w unikalny sposób są dostosowane do potrzeb klientów. Forsite ma ponad 12-letnie doświadczenie w tworzeniu kreatywnych i wysoce funkcjonalnych stron internetowych – świadczy usługi dla ponad 200 klientów z sektora prywatnego i publicznego. Foresite to agencja oferująca wszystkie usługi niezbędne do skutecznej kampanii w mediach elektronicznych: od sformułowania strategii promocyjnej, przez tworzenie specyfikacji funkcjonalnych i technicznych, programowanie, projektowanie, marketing w mediach elektronicznych do wsparcia technicznego i konserwacji.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej www.fsite.com

Sukces Twojego biznesu internetowego
Internet stworzył całkiem nowe możliwości prowadzenia biznesu. Aby ułatwić osiągnięcie sukcesu w sieci, Litium przedstawia Ci szeroką ofertę usług związanych z naszymi zintegrowanymi produktami w ramach zarządzania treściami na stronie, zarządzaniem produktami i e-commerce. Razem z naszymi partnerami oferujemy Ci wiedzę i rozwiązania potrzebne do osiągnięcia sukcesu w sieci. W wyniku świadczenia usług 700 klientom oraz przeprowadzenia 1200 instalacji, Litium stał się liderem na rynku e-commerce w Europie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej: www.litium.com

Będąc jednym z partnerów programu Magento Gold Partners, posiadająca bogate doświadczenie firma On Tap dostarcza pełen zakres usług obejmujących projektowanie, instalację, dostosowywanie, zoptymalizowany hosting, szkolenia i wsparcie techniczne. Zespół On Tap składa się z ekspertów zarówno w kreatywnych, jak i technicznych dyscyplinach. Ze względu na najlepsze w swojej klasie, indywidualnie dostosowywane rozwiązania (zarówno B2B, jak i B2C) dla 100 przedsiębiorstw z segmentów od SME do FTSE są idealnym partnerem dla Twojego biznesu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej www.ontapgroup.com

Session Digital podchodzi do e-commerce całościowo, zwracając uwagę na 4 kluczowe czynniki, które odgrywają jednakowo ważną rolę w kształtowaniu optymalnego, kompleksowego rozwiązania. Session Digital wykorzystuje technologię w taki sposób, aby ułatwić sklepom skuteczniejsze prowadzenie sprzedaży online. Dodatkowo, Session Digital dostarcza przekonujące i interesujące interfejsy umożliwiające poprawę konwersji, wykorzystując przy tym maksymalne możliwości Magento.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej www.sessiondigital.com

Skywire to założona przez Evę Hoff i Alexa Judda interaktywna agencja specjalizująca się w markach luksusowych i lifestyle’owych. Połączenie stworzonego przez Skywire opensource’owego zestawu rozwiązań dla e-commerce, marketingu i raportowania oraz wyjątkowo kreatywnego, technicznie uzdolnionego i doświadczonego zespołu pracowników to gwarancja, że za rozsądną cenę klienci otrzymają idealnie dopasowane, skalowalne i dające się modyfikować rozwiązania, które będą się rozwijać wraz ze środowiskiem online.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej www.skywire.co.uk