Referencje

Sprawdź sam, co mówią o nas nasi klienci:

Dzięki dynamicznej funkcji Suggest od FACT-Finder zwiększyliśmy użyteczność wyszukiwania oraz CTR. Od tego momentu obserwujemy znacznie wyższy współczynnik konwersji generowany poprzez wyszukiwanie i obniżenie wskaźnika odrzuceń.

Tobias Klötzer, Online Marketing, Rossmann Online GmbH

Arte.pl postawiło na rozwiązanie FACT-Finder® ze względu na jego kompleksowość i doświadczenie rynkowe. Poprawa użyteczności sklepu, prowadzenie użytkownika do trafnych produktów oraz możliwość bieżącego konfigurowania sklepu internetowego dzięki intuicyjnemu panelowi zarządzania, a także możliwość samodzielnego wprowadzania zmian bez konieczności wsparcia dostawcy, a co za tym idzie niskich kosztów typu TCO, to cechy, które deceniliśmy. Przez FACT-Finder nie mamy czasu, wzrost liczby zamówień przerósł nasze oczekiwania.

Maciej Bereziński, internet sales manager, Arte.pl

Korzystając z FACT-Finder udało się zwiększyć naszą sprzedaż o 20%. FACT-Finder osiągnął pełen zwrot z inwestycji w ciągu kilku miesięcy, w dużej mierze dzięki niskim kosztom integracji i utrzymania.

Thomas Zoller, Marketing Director, Mercateo AG

Od czasu, gdy korzystamy z FACT-Finder, średnia długość odwiedzin i liczba przeglądanych stron zwiększyły się o około 20%.

Michael Wohlers, Technical Supervisor, Danto GmbH

Wyszukiwanie jest teraz błyskawiczne i sprawia, że nasz sklep ma wyraźną przewagę nad konkurencją. Pomiary wydajności wskazują, że FACT-Finder zwraca prawidłowe wyniki wyszukiwania dla 100% zapytań w ciągu kilku sekund. Oznacza to, że już teraz spełniamy krytyczne wymagania mogące wystąpić w przyszłości oraz zwiększamy satysfakcję klientów.

Sok-Kheng Taing, Director of e-Business, Buero Handel GmbH