Wykorzystaj potencjał drzemiący w Twoim e-sklepie

Customer Excellence

Bezpłatna wersja demo!

Możesz wypróbować system FACT-Finder w swoim sklepie internetowym bez żadnych opłat, wykorzystując własne dane produktów. Zadzwoń pod numer +48 781 580 474 lub użyj

Nawet najlepszy silnik konwersji nie zapewni Ci automatycznego wykorzystania całego potencjału Twojego sklepu. FACT-Finder oferuje wiele skutecznych funkcjonalności, usprawniających wyszukiwanie, nawigację i merchandising, dostępnych od ręki do samodzielnej konfiguracji. Bardziej zaawansowane wdrożenia wymagają jednak rozległej wiedzy technicznej i doświadczenia. Aby sprostać niestandardowym wymaganiom, oferujemy Ci swoje usługi analityczne i doradcze, które pomogą Ci osiągnąć zamierzony cel.

Nasze doświadczenie specjalnie dla Twoich potrzeb!

FACT-Finder to już ponad 1600 wdrożeń w całej Europie. Dzięki naszemu międzynarodowemu doświadczeniu i pozycji lidera rynku, posiadamy obszerną wiedzę w zakresie e-commerce. Dobrze wiemy czego oczekują klienci Twojego sklepu i przygotujemy indywidualne rekomendacje działań, które stopniowo będą wpływać na maksymalizację Twojego zysku.

3 propozycje – jeden cel:
Optymalizacja Twojego biznesu online.

Szkolenia z obsługi systemu

  • Pełny dzień szkoleniowy z wykwalifikowanym prowadzącym w siedzibie Twojej firmy lub w biurze FACT-Findera w Warszawie.
  • Indywidualny program szkoleniowy, dostosowany do konkretnych potrzeb klienta.
  • Wartościowe wskazówki, pozwalające na stopniowe ulepszanie i optymalizację funkcjonowania sklepu online – dla jak największych zysków.

Usługi zdalnej optymalizacji

  • Miesięczna optymalizacja funkcjonowania systemu FACT-Finder w serwisie klienta.
  • Poprawa konwersji dzięki stosowaniu najlepszych praktyk, bazujących na doświadczeniu z ponad 1300 wdrożeń.
  • Analiza trendów i statystyk związanych z zachowaniem użytkowników w sklepie internetowym oraz konfiguracja prezentacji oferty sklepu.

Audyt sklepu online

  • Kompleksowa analiza jakościowa funkcjonowania sklepu online oraz zarządzania ofertą produktową.
  • Analiza danych dostarczonych przez klienta.
  • Przygotowanie raportu wraz z rekomendacjami dla poprawy sklepu internetowego.

Webinary

Międzynarodowy zespół FACT-Findera oferuje webinary przygotowywane na zlecenie klienta. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!