FACT-Finder®

Rozwiązanie zwiększające konwersję w sprzedaży przez Internet
FACT-Finder dla e-sklepów

Dzięki uwzględnianiu błędnej pisowni, inteligentnej nawigacji oraz kompleksowemu narzędziu do merchandisingu, FACT-Finder pozwoli Twoim klientom na szybkie i łatwe wyszukanie odpowiedniego produktu. Ponad 1300 sklepów internetowych czerpie korzyści ze stosowania rozwiązania FACT-Finder, poprawiając swój wskaźnik konwersji o minimum 25%.

Customer Excellence

Oprócz wysokiej wydajności wyszukiwania i nawigacji wymagane jest profesjonalne doświadczenie, aby korzystać w pełni z potencjału sklepu online. FACT-Finder odkryje niewykorzystany potencjał wzrostu konwersji w Twoim sklepie oraz opracuje z Tobą indywidualny plan optymalizacji.

You have the visitors, we make them buy

FACT-Finder pakiet START


Czas na zmiany! Wypróbuj FACT-Finder’a i przekonaj się, jak szybko Twój biznes zmieni się na lepsze.
Zadzwoń: +48 781 580 474

Ponad 1600 klientów zaufało rozwiązaniu FACT-Finder. Dołącz do nich!

E-commerce, jako kanał sprzedaży rozwija się bardzo dynamicznie, a przedsiębiorcy poszukują możliwości osiągania jeszcze większych sukcesów w tej dziedzinie. Dzięki kompleksowym narzędziom wyszukiwania, nawigacji i online merchandisingu FACT-Finder, zwiększysz poziom konwersji w Twoim sklepie nawet o 25%.

Skoro tak wiele zakupów online nie dochodzi do skutku ze względu na brak informacji o produktach, potencjał drzemiący w tym obszarze jest ogromny. Wykorzystaj szansę i popraw jakość obsługi dzięki optymalizacji wyników wyszukiwania i zwiększeniu satysfakcji klienta.

Dzięki uwzględnianiu błędnej pisowni, inteligentnej nawigacji oraz kompleksowemu narzędziu do online merchandisingu, FACT-Finder pozwoli Twoim klientom na szybkie i łatwe wyszukanie odpowiedniego produktu. Ponad 1300 sklepów internetowych czerpie korzyści z rozwiązania FACT-Finder, poprawiając swój wskaźnik konwersji o minimum 25%.